Něco málo o nás..

Jsme dvě profesionální fotografky, které nabízí fotografování v pohodlí vašeho domova nebo v exteriéru v Praze.
Za ceny neobvykle příznivé vám nabízíme naše profesionální fotografické služby. Fotografujeme novorozence, batolata i větší děti, těhotné maminky, celé rodiny. Na vaše rodinné oslavy či firemní akce přijedeme s plně vybaveným mobilním fotokoutkem. Dále vám nabízíme postprodukční služby – citlivou editaci vybraných fotografií, návrhy oznámení o narození miminka, pozvánky na oslavy, oznámení o radostném očekávání atd.
Přijedeme k vám domů, do porodnice, na oblíbené hřiště nebo jiné místo, kde se cítíte nejlíp. Je pro nás důležité světlo a domácím podmínkám se dokážeme velmi dobře přizpůsobit. Pohodlí vaše a vašich dětí je pro nás prioritou, tak vznikají nejlepší fotografie. Obě nás spojuje stejné fotografické vzdělání na umprum, ale každá přistupujeme k fotografování rozdílně. Prohlédněte si naše galerie a vyberte si jednu z nás nebo klidně obě.
Moc toho nenamluvíme, ale o to raději fotíme (sepsat tyto řádky nám trvalo 3 dny 🙂 ).

Všechny detaily fotografování s vámi probereme při objednání během telefonické či e-mailové konzultace.
Neváhejte se na nás obracet s dotazy.

Neupravené fotografie neposkytujeme.
JANA: „Největší radost mi uděláte objednáním reportáže Jana transparentnarozeninové oslavy nebo zdokumentování vašich dětí na hřišti či doma. Ráda zachycuji akci a pohyb.“ A čím fotím? Přednost jsem dávala vždy zrcadlovkám Canon.

jana@praguebabies.com

 

NAĎA: „Ráda pracuji s přirozeným denním světlem. Snažím se Nada transparentzachytit atmosféru okamžiku. Fotím hlavně miminka a portrétní fotografii v černobílém či barevném provedení. Dřív jsem fotografovala zrcadlovkou Leica a v současné době jsou mými nejoblíbenějšími fotoaparáty iPhone SE a zrcadlovka Nikon.

nada@praguebabies.com

 

Najdete nás také na Instagramu.